EuroJumelages spływa rzekami województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego od 2004 roku
EuroJumelages spływa rzekami województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego od 2004 roku
03 grudnia 2022     Spływ Kłodawką
Stowarzyszenie EuroJumelages Jagiellończyka 4 66-400 Gorzów Wlkp NIP: 599-316-14-77
03 grudnia 2022 Mikołajkowy Spływ kajakowy Kłodawką
Święty Mikołaj przypłynie do nas kajakiem trochę wcześniej. To już wiemy Mamy pozytywne informacje z okolic koła podbiegunowego. Święty Mikołaj zdecydował, że podopnie jak w poprzednich latach również w tym roku ostatnią część trasy na spotkanie z dziećmi z Gorzowa, pokona kajakiem. Tym razem, z uwagi na natłok obowiązków, przyjedzie do nas w sobotę 03 grudnia. Kajakowy orszak Świętego Mikołaja, złożony z członków Stowarzyszenia EuroJumelages, w dniu 03 grudnia 2022 r. około 12:00 wyruszu z okolic mostu przy ul. Chodkiewicza. Około 12:30 przeprawa przez tamę na ul. Borowskiego. W trakcie przeprawy animacja dla najmłodszych.
Około godz. 13:30 planowane jest przybycie orszaku do Parku Róż na wysokości rzeźby Nimfy Wodne. Serdecznie zapraszamy najmłodszych do głośnego powitania orszaku. Można będzie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Zachęcamy firmy do włączenia się w naszą akcję np. poprzez przekazanie słodyczy, gadżetów itp. Kontakt z organizatorem: Stowarzyszenie EuroJumelages, Ireneusz Kalitko – tel. 662096137 Wydarzenie jest pierwszym w ramach cyklu wydarzeń “Gorzów bliżej święta” w roku 2022.
ZAPOWIEDŹ
CZŁONKOWIE ORSZAKU ŚW.MIKOŁAJA
KRONIKA
CZŁONKOWIE ORSZAKU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kłodawka, 03 grudnia 2022 r. .
Kajak-Fan
Biuro rachunkowe  MS s.c. Centrum Ubezpieczeń Renata Michniuk Teresa Pruska - Kołodziej Koty Z Niebieskiego Rodu  Ewelina Baran Załoga firmy Medal Transport Sp. z o.o. Usługi spawalnicze Zbigniew Augustyniak Usługi księgowe Henryk Rojek Pracownia inżynierska Zbigniew Czerwiński Stara szafa Wypożyczalnia strojów
Tuż po zakończeniu spływu
Stowarzyszenie EuroJumelages Jagiellończyka 4 66-400 Gorzów Wlkp NIP: 599-316-14-77
Lubuskie Spływy Kajakowe EuroJumelages
KŁODAWKA - 03.12.2022 Mikołajkowy spływ kajakowy Kłodawką.
KRONIKA
Święty Mikołaj przypłynie do nas kajakiem trochę wcześniej. To już wiemy Mamy pozytywne informacje z okolic koła podbiegunowego. Święty Mikołaj zdecydował, że podopnie jak w poprzednich latach również w tym roku ostatnią część trasy na spotkanie z dziećmi z Gorzowa, pokona kajakiem. Tym razem, z uwagi na natłok obowiązków, przyjedzie do nas w sobotę 03 grudnia. Kajakowy orszak Świętego Mikołaja, złożony z członków Stowarzyszenia EuroJumelages, w dniu 03 grudnia 2022 r. około 12:00 wyruszy z okolic mostu przy ul. Chodkiewicza. Około 12:30 przeprawa przez tamę na ul. Borowskiego. W trakcie przeprawy animacja dla najmłodszych.Około godz. 13:30 planowane jest przybycie orszaku do Parku Róż na wysokości rzeźby Nimfy Wodne. Serdecznie zapraszamy najmłodszych do głośnego powitania orszaku. Można będzie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Zachęcamy firmy do włączenia się w naszą akcję np. poprzez przekazanie słodyczy, gadżetów itp. Kontakt z organizatorem: Stowarzyszenie EuroJumelages, Ireneusz Kalitko – tel. 662096137 Wydarzenie jest pierwszym w ramach cyklu wydarzeń “Gorzów bliżej święta” w roku 2022.
Kajak-Fan
Biuro rachunkowe  MS s.c. Centrum Ubezpieczeń Renata Michniuk Teresa Pruska - Kołodziej Koty Z Niebieskiego Rodu  Ewelina Baran Załoga firmy Medal Transport Sp. z o.o. Usługi spawalnicze Zbigniew Augustyniak
Usługi księgowe Henryk Rojek Pracownia inżynierska Zbigniew Czerwiński Stara szafa Wypożyczalnia strojów
CZŁONKOWIE ORSZAKU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
KRONIKA
Tuż po zakończeniu spływu
Stowarzyszenie EuroJumelages