EuroJumelages spływa rzekami województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego od 2004 roku
EuroJumelages spływa rzekami województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego od 2004 roku
03 grudnia 2022     Spływ Kłodawką
Stowarzyszenie EuroJumelages Jagiellończyka 4 66-400 Gorzów Wlkp NIP: 599-316-14-77
03 grudnia 2022 Mikołajkowy Spływ kajakowy Kłodawką
ZAPOWIEDŹ
CZŁONKOWIE ORSZAKU ŚW.MIKOŁAJA
KRONIKA
CZŁONKOWIE ORSZAKU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kłodawka, 03 grudnia 2022 r. .
Kajak-Fan
Biuro rachunkowe  MS s.c. Centrum Ubezpieczeń Renata Michniuk Teresa Pruska - Kołodziej Koty Z Niebieskiego Rodu  Ewelina Baran Załoga firmy Medal Transport Sp. z o.o. Usługi spawalnicze Zbigniew Augustyniak Usługi księgowe Henryk Rojek Pracownia inżynierska Zbigniew Czerwiński Stara szafa Wypożyczalnia strojów Biuro Rachunkowe Zysk Joanna Krajewska
W tym roku Święty Mikołaj przypłynął do nas kajakiem trochę wcześniej Święty Mikołaj zdecydował, że podobnie jak w poprzednich latach również w tym roku ostatnią część trasy na spotkanie z dziećmi z Gorzowa, pokonał kajakiem. Tym razem, z uwagi na natłok obowiązków, przyjechał do nas w sobotę 03 grudnia. Kajakowy orszak Świętego Mikołaja, złożony z członków Stowarzyszenia EuroJumelages, w dniu 03 grudnia 2022 r. około 12:00 wyruszył z okolic mostu przy ul. Chodkiewicza. O 12:30 dotarł na przeprawa przez tamę na ul. Borowskiego. W trakcie przeprawy wystąpiły dziewczynki z zespółu Akademia CheerLeaders Warta Gorzów z animacjami dla najmłodszych. O godz. 13:30 orszak przybył do Parku Róż na wysokości rzeźby Nimfy Wodne.
Orszak powitany został przez niezliczone grono najmłodszych gorzowian. Mikołaj wraz z pomocnikami rozdał ponad 400 upominków, które przygotował dzięki darczyńcom wymienionym poniżej. Jedną z atrakcji była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem, Rudolfem i Śnieżynkami. Wydarzenie było pierwszym w ramach cyklu wydarzeń “Gorzów bliżej święta” w roku 2022.
Stowarzyszenie EuroJumelages Jagiellończyka 4 66-400 Gorzów Wlkp NIP: 599-316-14-77
Lubuskie Spływy Kajakowe EuroJumelages
KŁODAWKA - 03.12.2022 Mikołajkowy spływ kajakowy Kłodawką.
KRONIKA
W tym roku Święty Mikołaj przypłynął do nas kajakiem trochę wcześniej Święty Mikołaj zdecydował, że podobnie jak w poprzednich latach również w tym roku ostatnią część trasy na spotkanie z dziećmi z Gorzowa, pokonał kajakiem. Tym razem, z uwagi na natłok obowiązków, przyjechał do nas w sobotę 03 grudnia. Kajakowy orszak Świętego Mikołaja, złożony z członków Stowarzyszenia EuroJumelages, około 12:00 wyruszył z okolic mostu przy ul. Chodkiewicza. O 12:30 dotarł na przeprawa przez tamę na ul. Borowskiego. W trakcie przeprawy wystąpiły dziewczynki z zespółu Akademia CheerLeaders Warta Gorzów z animacjami dla najmłodszych. O godz. 13:30 orszak przybył do Parku Róż na wysokości rzeźby Nimfy Wodne. Orszak powitany został przez niezliczone grono najmłodszych gorzowian. Mikołaj wraz z pomocnikami rozdał ponad 400 upominków, które przygotował dzięki darczyńcom wymienionym poniżej. Jedną z atrakcji była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem, Rudolfem i Śnieżynkami. Wydarzenie jest pierwszym w ramach cyklu wydarzeń “Gorzów bliżej święta” w roku 2022.
Kajak-Fan
Biuro rachunkowe  MS s.c. Centrum Ubezpieczeń Renata Michniuk Teresa Pruska - Kołodziej Koty Z Niebieskiego Rodu  Ewelina Baran Załoga firmy Medal Transport Sp. z o.o. Usługi spawalnicze Zbigniew Augustyniak
Usługi księgowe Henryk Rojek Pracownia inżynierska Zbigniew Czerwiński Stara szafa Wypożyczalnia strojów
CZŁONKOWIE ORSZAKU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
KRONIKA
Biuro Rachunkowe Zysk Joanna Krajewska
Stowarzyszenie EuroJumelages